Dnia 2024-02-18 17:00 odbyło się spotkanie Frosinone kontra AS Roma: końcowy wynik 0-3

Drużyna AS Roma odniosła pewne zwycięstwo 3:0 w wyjazdowym meczu przeciwko Frosinone w ramach 25. kolejki Serie A. Spotkanie rozegrane zostało dzień wcześniej, 18 lutego o godzinie 17:00 na Stadio Benito Stirpe. Roma kontrolowała grę przez większość czasu, zapewniając sobie trzy punkty po efektywnym występie.

Relacja z meczu Frosinone - AS Roma

W meczu 25. kolejki włoskiej Serie A na Stadio Benito Stirpe drużyna Frosinone podejmowała mocnego rywala - AS Roma. Sędzią głównym spotkania był Antonio Giua z Włoch.

Spotkanie rozpoczęło się dynamicznie, obie drużyny starały się narzucić swoje warunki. Gospodarze starali się kontrolować środkową część boiska, a goście groźnie kontratakowali.

W 38. minucie to goście objęli prowadzenie. Dean Huijsen strzelił gola po asyście Gianluca Manciniego, ustalając wynik na 1-0 dla Romy do przerwy.

Druga połowa rozpoczęła się pod znakiem ataków zespołu z Rzymu. W 71. minucie Sardar Azmoun podwyższył prowadzenie na 2-0, sprawiając kibicom Frosinone sporo zmartwienia.

Gospodarze próbowali odwrócić losy spotkania, jednak w 81. minucie to L. Paredes strzelił trzeciego gola dla AS Romy, ustalając wynik meczu na 3-0 dla gości.

W końcówce meczu emocje sięgały zenitu, co skutkowało kilkoma żółtymi kartkami. Dla gospodarzy żółte kartki otrzymali... [brak informacji o żółtych kartkach dla gospodarzy].

W zespole AS Romy żółte kartki zobaczyli: Dean Huijsen (39'), Gianluca Mancini (66') oraz Sardar Azmoun (76').

Niestety, żadna z drużyn nie otrzymała czerwonych kartek, co świadczyło o zacieklej, ale fair rywalizacji na boisku.

Po tym zwycięstwie AS Roma zbliża się do czołówki tabeli Serie A, natomiast Frosinone będzie musiał popracować nad formą przed zbliżającymi się trudnymi spotkaniami.

Następne mecze

W kolejnych meczach Frosinone zmierzy się z takimi rywalami jak Juventus, Lecce i Sassuolo. Natomiast AS Roma czekają starcia z Feyenoord, Torino i Monza.