Mecz Spezia - Salernitana na stadionie Stadio Alberto Picco - 2-1

Spezia - Salernitana, wynik końcowy 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Spezia i Salernitana wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2021-10-16 13:00 na stadionie Stadio Alberto Picco rozegrał się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Spezia i Salernitana.

Gole strzelali: S. Nwankwo 39' 0-1 J. Obi D. Strelec 51' 1-1 V. Kovalenko V. Kovalenko 76' 2-1 S. Podgoreanu

Żółte kartki Spezia: Emmanuel Gyasi 62' Rey Manaj 90'

Żółte kartki Salernitana: Joel Obi 53' Mamadou Coulibaly 60' Luca Ranieri 80'

Czerwone kartki Spezia:

Czerwone kartki Salernitana:

Główny arbiter spotkania - Davide Massa, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Spezia stawi czoła Sampdoria, następne spotkania z drużynami Genoa i Fiorentina. Kolejno natomiast Salernitana z Empoli. Następne mecze zagra z drużynami Venezia i Napoli.

Oddani fani futbolu śledzą ciekawe poczynania, które dotyczą ligi Serie A. Interesujące futbolowe drużyny z tej ligi i zawodnicy jak Emmanuel Gyasi Joel Obi systematycznie gwarantują wyśmienitym entuzjastom futbolu wiele emocji. Zdarzają się spektakularne gole czy asysty, bezwzględne faule zakończone bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Potyczki między drużynami futbolowymi bywają niezwykle zajadłe, rzadko bywa definitywnie, iż są to widowiska usypiające. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych iśledzić mecze futbolowe znakomitej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich drużyn jak Spezia i Salernitana z ligi Serie A gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadio Alberto Picco.