Dnia 2021-10-22 18:45 odbył się mecz Sampdoria vs Spezia: 2-1

Po pierwszej połowie spotkania między Sampdoria i Spezia wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2021-10-22 18:45 na obiekcie sportowym Stadio Comunale Luigi Ferraris rozegrał się emocjonujący mecz ligi Serie A kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Sampdoria i Spezia.

Gole strzelali: E. Gyasi 15' 1-0 A. Candreva 36' 2-0 M. Gabbiadini D. Verde 90' 2-1

Żółte kartki Sampdoria: Bartosz Bereszyński 44' Omar Colley 45' Antonio Candreva 57'

Żółte kartki Spezia: Petko Hristov 14'

Czerwone kartki Sampdoria:

Czerwone kartki Spezia:

Główny sędzia spotkania to Michael Fabbri, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Sampdoria zmierzy się już z Atalanta, następne spotkania z drużynami Torino i Bologna. Kolejno natomiast Spezia podejmie Genoa. Następne mecze zagra z drużynami Fiorentina i Torino.

Fani z dużym entuzjazmem śledzą ciekawe poczynania, które tyczą się ligi Serie A. Liczące się piłkarskie drużyny i piłkarze jak Bartosz Bereszyński Petko Hristov wielokrotnie serwują wyborowym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, idealnie wyliczone gole czy asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Interesujące zmagania między zawodnikami ligowymi okazują się zagorzałe, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to mecze nużące. Z tego powodu warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych,przeglądać spotkania sportowe znakomitej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Sampdoria i Spezia i ich udział w Serie A gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadio Comunale Luigi Ferraris.