Spotkanie Venezia vs Spezia na obiekcie Stadio Pierluigi Penzo: wynik końcowy 1-2

Venezia vs Spezia 1-2.

Pierwsza połowa meczu między Venezia a Spezia zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2021-09-19 13:00 na stadionie Stadio Pierluigi Penzo rozegrał się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 4. Zmierzyły się ze sobą Venezia oraz Spezia.

Gole strzelali: S. Bastoni 13' 0-1 G. Maggiore P. Ceccaroni 59' 1-1 G. Busio M. Bourabia 90' 1-2

Żółte kartki Venezia: Pasquale Mazzocchi 26' Antonio Junior Vacca 57' Gianluca Busio 68' Daan Heymans 84'

Żółte kartki Spezia: Salvador Ferrer 47'

Czerwone kartki Venezia:

Czerwone kartki Spezia:

Sędzią głównym tego spotkania był Rosario Abisso, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Venezia stawi czoła AC Milan, następne spotkania z drużynami Torino oraz Cagliari. Kolejno natomiast Spezia zmierzy się z Juventus. Następne mecze zagra z drużynami AC Milan oraz Verona.

Wielu fanów piłki nożnej śledzi niezwykle ciekawe potyczki, które mają miejsce w lidze Serie A. Składające się z zdolnych napastników oraz obrońców drużyny futbolowe oraz piłkarze jak Pasquale Mazzocchi Salvador Ferrer często zapewniły wspaniałym entuzjastom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Potyczki między piłkarzami ligowymi bywają zażarte, niezwykle rzadko bywa, że potyczki nie są warte uwagi. Obserwujemy wyśmienite gole oraz asysty, ostre faule zakończone pokazaniem żółtego kartonika zapewniające pikanterii całemu widowisku. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich,oglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udział takich drużyn jak Venezia oraz Spezia z ligi Serie A zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadio Pierluigi Penzo.