Mecz Juventus kontra Frosinone zakończony wynikiem 3-2 dnia 2024-02-25 11:30

Wczorajszy mecz pomiędzy Juventusem a Frosinone w ramach 26. kolejki Serie A dostarczył kibicom wiele emocji i niezapomnianych chwil. Spotkanie, które odbyło się na Allianz Stadium, zakończyło się zwycięstwem Juventusu 3-2 po pełnym zwrotów akcji widowisku. Mimo wyrównanej pierwszej połowy, która zakończyła się wynikiem 2-2, drużyna gospodarzy zdołała ostatecznie sięgnąć po cenne trzy punkty.

Sprawozdanie z meczu:

Rywalizacja na murawie była zacięta od pierwszych minut. To Juventus otworzył wynik spotkania już w trzeciej minucie za sprawą Davide Vlahovića, który skutecznie wykorzystał podanie od Westona McKennie. Goście szybko odpowiedzieli, a w 14. minucie to Walter Cheddira wyrównał wynik, asystując Nicolowi Zortei.

Frosinone zaskoczyło gospodarzy, obejmując prowadzenie po trafieniu Ayoub Harrouiego w 27. minucie. Juventus szybko jednak odpowiedział. W 32. minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Davide Vlahović, tym razem po asyście ponownie McKennie. Wynik na tablicy wskazywał 2-2 i tak pozostało do przerwy.

Druga połowa toczyła się pod znakiem wzmożonych ataków obu drużyn, a emocje sięgały zenitu. Ostateczne rozstrzygnięcie przyszło dopiero w doliczonym czasie gry. To w 90. minucie Daniele Rugani strzelił zwycięskiego gola dla Juventusu, asystując Davide Vlahovićowi, który tym samym kompletnie zrewolwował mecz.

Spotkanie obfitowało także w kartki. Juventusi, Bremer i Manuel Locatelli, oraz zawodnicy Frosinone, Emanuele Valeri i Michele Cerofolini, obejrzeli żółte kartki. Czerwone kartki nie padły.

Ambitne postawy obu zespołów zachwyciły kibiców zgromadzonych na Allianz Stadium. Juventus wydobył się zwycięsko, ale Frosinone nie oddało się bez walki. Następne wyzwania czekają obie drużyny, które już teraz muszą myśleć o kolejnych spotkaniach w Serie A.

Relację zakończono o godzinie 12:30, 25 lutego 2024 roku.