Mecz między Torino i Spezia dnia 2022-04-23 13:00 na obiekcie Stadio Olimpico Grande Torino - wynik 2-1

Po pierwszej połowie spotkania między Torino oraz Spezia wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-04-23 13:00 na obiekcie sportowym Stadio Olimpico Grande Torino rozegrał się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Torino i Spezia.

Gole strzelali: S. Lukić 4' 1-0 S. Lukić 69' 2-0 R. Manaj 90' 2-1

Żółte kartki Torino: Bremer 62'

Żółte kartki Spezia: Martin Erlić 3' Dimitris Nikolaou 24'

Czerwone kartki Torino:

Czerwone kartki Spezia:

Sędzią głównym tego spotkania był Davide Ghersini, Italy. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Torino zmierzy się już z Atalanta, następne spotkania z drużynami Empoli i Napoli. Kolejno natomiast Spezia z Lazio. Następne mecze zagra z drużynami Atalanta i Udinese.

Dzisiaj wierni kibice śledzą starcia ligi Serie A. Składające się z zdolnych obrońców oraz napastników drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak Bremer Martin Erlić częstokroć zapewniły wyborowym kibicom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Zmagania między piłkarzami z ligi okazują się zagorzałe, nie często zdarza się, iż są to potyczki usypiające. Bardzo często zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul, idealnie wyliczone asysty oraz bramki, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto oglądać mecze piłkarskie ligi Serie A oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Torino oraz Spezia i ich udział w Serie A gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadio Olimpico Grande Torino.