Spotkanie Spezia kontra Inter zakończone wynikiem 1-3

Spezia kontra Inter, wynik końcowy 1-3.

Po pierwszej połowie spotkania między Spezia oraz Inter wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-3.

W dniu 2022-04-15 17:00 na obiekcie sportowym Stadio Alberto Picco odbył się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 33. Zmierzyły się ze sobą Spezia i Inter.

Gole strzelali: M. Brozović 31' 0-1 D. D'Ambrosio Lautaro Martínez 73' 0-2 I. Perišić G. Maggiore 88' 1-2 A. Sánchez 90' 1-3 Lautaro Martínez

Żółte kartki Spezia: Simone Bastoni 10' Dimitris Nikolaou 86'

Żółte kartki Inter:

Czerwone kartki Spezia:

Czerwone kartki Inter:

Główny sędzia meczu to Fabio Maresca, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Spezia stawi czoła Torino, następne spotkania z drużynami Lazio i Atalanta. Kolejno natomiast Inter z AC Milan. Następne mecze zagra z drużynami AS Roma i Bologna.

W dzisiejszych czasach wierni kibice śledzą poczynania, które tyczą się ligi Serie A. Liczące się drużyny piłkarskie z tej ligi i zawodnicy jak Simone Bastoni stale zapewniają fantastycznym sympatykom wiele niesamowitych przeżyć. Przyciągające uwagę zmagania między zawodnikami ligowymi okazują się niezwykle zagorzałe, rzadko zdarza się, że są to zmagania mało interesujące. Bardzo często natrafiamy na spektakularne asysty oraz gole, bezlitosne sytuacje z faulem, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Serie A. Spezia oraz Inter jak ich udział w Serie A zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadio Alberto Picco.