Mecz Spezia kontra Juventus, wynik końcowy 0-2

Spezia kontra Juventus, wynik 0-2. W dniu 2023-02-19 17:00 na stadionie Stadio Alberto Picco rozegrał się emocjonujący mecz ligi Serie A kolejki 23. Zmierzyły się Spezia i Juventus.

Po pierwszej połowie spotkania między Spezia oraz Juventus wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

 

Gole strzelali: M. Kean 32' 0-1 F. Kostić Á. Di María 66' 0-2 Danilo

Żółte kartki Spezia: Kevin Agudelo 16' Arkadiusz Reca 55'

Żółte kartki Juventus: Manuel Locatelli 1' Nicolò Fagioli 51'

Czerwone kartki Spezia:

Czerwone kartki Juventus:

Główny arbiter meczu - Federico La Penna, Italy. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Spezia zmierzy się już z Udinese, następne spotkania z drużynami Verona i Inter. Kolejno natomiast Juventus z Nantes. Następne mecze zagra z drużynami Torino i AS Roma.

Bardzo często oddani fani śledzą starcia ligi Serie A. Utalentowane futbolowe drużyny z tej ligi i zawodnicy jak Kevin Agudelo Manuel Locatelli często zapewniają fantastycznym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem, niezwykłe gole oraz asysty zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Walki między drużynami są niezwykle zajadłe, rzadko bywa, że są to widowiska nie warte uwagi. Zachęcamy, aby przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Serie A, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Spezia oraz Juventus z ligi Serie A zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadio Alberto Picco.