Frosinone - Monza, wynik spotkania: 2-3

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Frosinone i Monza przyniósł wiele emocji i zwrotów akcji. Monza zdołała pokonać Frosinone 3-2, mimo że na przerwę schodzili z wynikiem 2-0 na korzyść Monzy. Mecz odbył się na Stadio Benito Stirpe w ramach 19. kolejki Serie A o godzinie 14:00.

Serie A: Frosinone vs Monza

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Frosinone i Monza był prawdziwą emocjonalną wyprawą dla fanów piłki nożnej. W starciu, które odbyło się na Stadio Benito Stirpe, goście zdołali pokonać gospodarzy 3-2, wzbudzając falę kontrowersji i ekscytacji na trybunach.

Monza przejęło inicjatywę od początku, a już w 18. minucie Dany Mota ustawił wynik na 0-1, wykorzystując asystę V. Carboni. Przed przerwą Carboni sam również wpisał się na listę strzelców, podnosząc prowadzenie dla swojej drużyny.

Po powrocie z szatni, M. Soulé wykorzystał okazję i zdobył trzeciego gola dla Monzy, co tylko zwiększyło presję na gospodarzach. Jednak Frosinone nie zamierzało się poddać - w 56. minucie A. Harroui zapewnił swojej drużynie pierwszego gola, asystując I. Monterisiemu, a następnie w 76. minucie M. Soulé skrócił dystans na 2-3, zdobywając swoją drugą bramkę tego dnia.

Po emocjonującym starciu, obie drużyny zebrały żółte kartki, z gospodarzami otrzymując kartki Ilario Monterisi, Mateus Lusuardi i Enzo Barrenechea, a goście - Roberto Gagliardini, Luca Caldirola, Danilo D'Ambrosio, Lorenzo Colombo i Jean-Daniel Akpa Akpro. Co więcej, Pierluigi Frattali z Frosinone został ukarany czerwoną kartką.

Nieoczekiwane zwycięstwo Monzy wywołało dyskusje na temat nadchodzących meczów. Frosinone zmierzy się z takimi drużynami jak Juventus, Atalanta oraz Cagliari, podczas gdy Monza stanie do walki z Interem, Empoli oraz Sassuolo.