Spotkanie Empoli vs Spezia dnia 2023-02-11 14:00 na stadionie Stadio Carlo Castellani - końcowy wynik 2-2

Dnia 2023-02-11 14:00 na obiekcie sportowym Stadio Carlo Castellani rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 22. Zmierzyły się ze sobą Empoli i Spezia.

Po pierwszej połowie meczu między Empoli a Spezia wynik wynosił 0-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: D. Verde 25' 0-1 D. Verde 31' 0-2 N. Cambiaghi 71' 1-2 E. Vignato 90' 2-2

Żółte kartki Empoli: Guglielmo Vicario 24'

Żółte kartki Spezia: Dimitris Nikolaou 25' Daniele Verde 33' Salvatore Esposito 39' Salvatore Esposito 49' Albin Ekdal 63'

Czerwone kartki Empoli: Fabiano Parisi 21'

Czerwone kartki Spezia: Salvatore Esposito 49'

Główny arbiter meczu to Antonio Giua, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Empoli zmierzy się już z Fiorentina, następne spotkania z drużynami Napoli i Monza. Kolejno natomiast Spezia z Juventus. Następne mecze zagra z drużynami Udinese i Verona.

Coraz częściej mnóstwo kibiców śledzi potyczki w lidze Serie A. Fascynujące drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Guglielmo Vicario Dimitris Nikolaou nieraz zapewniły wyśmienitym fanom mnóstwo przeżyć. Walki między zawodnikami są niezwykle zaciekłe, rzadko okazuje się, iż widowiska nudzą. Ustawicznie trafiamy na spektakularne asysty czy gole, bezwzględne sytuacje na faul zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać spotkania sportowe ligi Serie A. Udział takich popularnych drużyn jak Empoli oraz Spezia w lidze Serie A gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadio Carlo Castellani.