Na stadionie Stadio Alberto Picco odbył się mecz między Spezia oraz Udinese zakończony wynikiem 1-1

Pierwsza połowa spotkania między Spezia oraz Udinese zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-11-08 17:30 na obiekcie sportowym Stadio Alberto Picco odbył się mecz ligi Serie A kolejki Regular Season - 14. Zmierzyły się Spezia oraz Udinese.

Gole strzelali: A. Reca 33' 1-0 E. Ampadu S. Lovrić 43' 1-1 I. Success

Żółte kartki Spezia: Mehdi Bourabia 35' Jakub Kiwior 44' Simone Bastoni 84'

Żółte kartki Udinese: Tolgay Arslan 17' Isaac Success 71' Bram Nuytinck 73'

Czerwone kartki Spezia:

Czerwone kartki Udinese:

Główny arbiter meczu - Marco Piccinini, Italy. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Spezia zmierzy się już z Atalanta, następne spotkania z drużynami Lecce oraz Torino. Kolejno natomiast Udinese z Empoli. Następne mecze zagra z drużynami Juventus oraz Bologna.

Dzisiaj liczna grupa kibiców śledzi pasjonujące poczynania ligi Serie A. Złożone z utalentowanych napastników oraz obrońców zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Mehdi Bourabia Tolgay Arslan stale sprawiają wspaniałym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Stale zdarzają się spektakularne asysty i sytuacje podbramkowe, nieczyste faule kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Interesujące zmagania między zawodnikami ligowymi bywają zaciekłe, nie często okazuje się, że są to potyczki statyczne. Zachęcamy każdego kibica, aby śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Udział takich zespołów jak Spezia oraz Udinese z ligi Serie A gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadio Alberto Picco.