Na stadionie Stadio Alberto Picco odbyło się spotkanie Spezia kontra Cagliari - 2-0

 

Pierwsza połowa spotkania między Spezia oraz Cagliari zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2022-03-12 14:00 na obiekcie sportowym Stadio Alberto Picco odbył się mecz ligi Serie A kolejki 29 pomiędzy Spezia a Cagliari.

Gole strzelali: M. Erlić 55' 1-0 D. Verde R. Manaj 74' 2-0 V. Kovalenko

Żółte kartki Spezia: Rey Manaj 74'

Żółte kartki Cagliari: Leonardo Pavoletti 30' João Pedro 45' Edoardo Goldaniga 75' Gabriele Zappa 84'

Czerwone kartki Spezia:

Czerwone kartki Cagliari:

Główny arbiter meczu - Daniele Orsato, Italy. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Spezia stanie naprzeciw Sassuolo, następne spotkania z drużynami Venezia i Empoli. Kolejno natomiast Cagliari z AC Milan. Następne mecze zagra z drużynami Udinese i Juventus.

Wielu kibiców z zaangażowaniem śledzi pasjonujące starcia ligi Serie A. Liczące się drużyny futbolowe z tej ligi i zawodnicy jak Rey Manaj Leonardo Pavoletti nieustannie sprawiają pierwszorzędnym entuzjastom mnóstwo emocji. Interesujące potyczki między piłkarzami ligowymi okazują się zażarte, rzadko bywa, że są to mecze mało interesujące. Nieprzerwanie natrafiamy na nieczyste sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki, efektowne gole i asysty gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Serie A i przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Udział takich drużyn jak Spezia oraz Cagliari w lidze Serie A gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadio Alberto Picco.