Mecz Spezia - Sassuolo, wynik końcowy 2-2

Spezia - Sassuolo, wynik końcowy 2-2. W dniu 2022-08-27 18:45 na obiekcie sportowym Stadio Alberto Picco rozegrał się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 3. Na przeciw siebie stanęły Spezia i Sassuolo.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Spezia oraz Sassuolo zakończyła się wynikiem 2-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

 

Gole strzelali: D. Frattesi 27' 0-1 G. Kiriakopoulos S. Bastoni 30' 1-1 M'Bala Nzola 45' 2-1 A. Pinamonti 50' 2-2 J. Toljan

Żółte kartki Spezia: Albin Ekdal 68' Albin Ekdal 81'

Żółte kartki Sassuolo: Gian Marco Ferrari 45'

Czerwone kartki Spezia: Albin Ekdal 81'

Czerwone kartki Sassuolo:

Główny sędzia spotkania - Francesco Cosso, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Spezia stanie naprzeciw Juventus, następne spotkania z drużynami Bologna i Napoli a Sassuolo z AC Milan. Następne mecze zagra z drużynami Cremonese i Udinese.

W dzisiejszych czasach wierni fani futbolu z dużym entuzjazmem śledzą pasjonujące starcia ligi Serie A. Mocne piłkarskie zespoły i piłkarze jak Albin Ekdal Gian Marco Ferrari nieustannie sprawiają fantastycznym sympatykom mnóstwo emocji. Walki pomiędzy piłkarzami są zajadłe, rzadko bywa, że są to potyczki drętwe. Nieustannie trafiamy na brutalne sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, idealne asysty i gole gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. To też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych orazśledzić mecze piłkarskie popularnej ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Spezia oraz Sassuolo i ich udział w lidze Serie A zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadio Alberto Picco.