Spotkanie AC Milan kontra Spezia na obiekcie Stadio Giuseppe Meazza dnia 2022-01-17 17:30 - końcowy wynik 1-2

AC Milan kontra Spezia, wynik końcowy 1-2. W dniu 2022-01-17 17:30 na stadionie Stadio Giuseppe Meazza rozegrał się interesujący mecz ligi Serie A kolejki 22 pomiędzy AC Milan a Spezia.

Pierwsza część spotkania między AC Milan i Spezia zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: Rafael Leão 45' 1-0 K. Agudelo 64' 1-1 D. Verde E. Gyasi 90' 1-2 V. Kovalenko

Żółte kartki AC Milan: Pierre Kalulu 22' Matteo Gabbia 62'

Żółte kartki Spezia: Emmanuel Gyasi 19' Jakub Kiwior 32' Ivan Provedel 44' Giulio Maggiore 65' Simone Bastoni 90'

Czerwone kartki AC Milan:

Czerwone kartki Spezia:

Główny arbiter meczu to Serra Marco, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu AC Milan zmierzy się już z Inter, następne spotkania z drużynami Lazio i Sampdoria. Kolejno natomiast Spezia z Salernitana. Następne mecze zagra z drużynami Fiorentina i Bologna.

Mnóstwo kibiców śledzi starcia, które dotyczą ligi Serie A. Składające się z utalentowanych obrońców/napastników zespoły futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Pierre Kalulu Emmanuel Gyasi stale zapewniają wyśmienitym sympatykom wiele emocji. Cieszące oko zmagania między zawodnikami okazują się bardzo zażarte, nie często bywa, iż spotkania nudzą kibica. Często natrafiamy na brutalne faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika, idealnie wyliczone bramki oraz asysty gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy każdego fana, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi Serie A i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. AC Milan i Spezia i ich udział w Serie A gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadio Giuseppe Meazza.