Dnia 2022-05-14 16:00 miało miejsce spotkanie Udinese - Spezia zakończone wynikiem 2-3

W dniu 2022-05-14 16:00 na stadionie Dacia Arena odbył się mecz ligi Serie A kolejki 37 pomiędzy Udinese a Spezia.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Udinese i Spezia wynik to 1-2. Końcowy wynik meczu to 2-3.

 

Gole strzelali: N. Molina 26' 1-0 D. Udogie D. Verde 35' 1-1 Salvador Ferrer E. Gyasi 45' 1-2 Salvador Ferrer G. Maggiore 47' 1-3 D. Verde Pablo Marí 90' 2-3 Deulofeu

Żółte kartki Udinese: Bram Nuytinck 18' Roberto Pereyra 72' Tolgay Arslan 90'

Żółte kartki Spezia: Emmanuel Gyasi 19' Jakub Kiwior 80'

Czerwone kartki Udinese:

Czerwone kartki Spezia:

Główny arbiter meczu to Gianluca Aureliano, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Udinese stanie naprzeciw Salernitana, następne spotkania z drużynami Napoli oraz a Spezia z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Mnóstwo fanów z zapałem śledzi pasjonujące starcia, które dotyczą ligi Serie A. Liczące się drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak Bram Nuytinck Emmanuel Gyasi częstokroć zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Niesamowite potyczki pomiędzy piłkarzami okazują się zażarte, nie często bywa koniec końców, że spotkania nie są warte uwagi. Zdarzają się ostre faule kończące się pokazaniem żółtej kartki, książkowe asysty czy sytuacje podbramkowe zapewniające pikanterii całemu widowisku. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi Serie A oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udinese i Spezia jak ich udział w Serie A zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Dacia Arena.