Frosinone - Napoli, wynik meczu: 1-3

W dniu 2023-08-19 16:30 na stadionie Stadio Benito Stirpe odbył się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 1. Zmierzyły się ze sobą Frosinone i Napoli.

Po pierwszej połowie spotkania między Frosinone i Napoli wynik to 1-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

Gole strzelali: A. Harroui 7' 1-0 M. Politano 24' 1-1 V. Osimhen 42' 1-2 G. Di Lorenzo V. Osimhen 79' 1-3 G. Di Lorenzo

Żółte kartki Frosinone: Anthony Oyono 12' Luca Mazzitelli 45' Francesco Gelli 83'

Żółte kartki Napoli: Stanislav Lobotka 13' Jens Cajuste 27' Mathías Olivera 39'

Czerwone kartki Frosinone:

Czerwone kartki Napoli:

Główny arbiter spotkania - Matteo Marcenaro, Italy. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Frosinone stanie naprzeciw Atalanta, następne spotkania z drużynami Udinese i Sassuolo a Napoli zmierzy się z Sassuolo. Następne mecze zagra z drużynami Lazio i Genoa.

Fani piłki nożnej śledzą poczynania w lidze Serie A. Mocne futbolowe drużyny z tej ligi i zawodnicy jak Anthony Oyono Stanislav Lobotka nierzadko zagwarantowały wyborowym fanom mnóstwo wrażeń. Nieustannie natrafiamy na ostre sytuacje z faulem, książkowe asysty czy bramki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę zmagania między piłkarzami ligowymi zdarzają się zaciekłe, nie często bywa definitywnie, że zmagania nas męczą. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Serie A i śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Frosinone i Napoli i ich udział w Serie A zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadio Benito Stirpe.