Na obiekcie Stadio Alberto Picco odbył się mecz pomiędzy Spezia oraz Empoli zakończony wynikiem 1-0

Spezia vs Empoli wynik 1-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Spezia i Empoli zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2022-08-14 18:45 na obiekcie sportowym Stadio Alberto Picco odbył się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki Regular Season - 1 pomiędzy Spezia a Empoli.

Gole strzelali: M'Bala Nzola 36' 1-0 S. Bastoni

Żółte kartki Spezia: Emmanuel Gyasi 4' Arkadiusz Reca 60'

Żółte kartki Empoli: Liam Henderson 14'

Czerwone kartki Spezia:

Czerwone kartki Empoli:

Główny sędzia spotkania to Daniele Chiffi, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Spezia zmierzy się już z Inter, następne spotkania z drużynami Sassuolo oraz Juventus. Kolejno natomiast Empoli z Fiorentina. Następne mecze zagra z drużynami Lecce oraz Verona.

W dzisiejszych czasach oddani fani z entuzjazmem śledzą potyczki, które startują w lidze Serie A. Mocne futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak m.in. Emmanuel Gyasi Liam Henderson nieraz zapewniły swoim kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się bezwzględne faule, wyśmienite bramki oraz asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Interesujące zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi są niezwykle zagorzałe, nie często okazuje się, że są to spotkania statyczne. Zachęcamy, żeby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich,śledzić spotkania piłkarskie popularnej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich drużyn jak Spezia i Empoli w lidze Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadio Alberto Picco.