Dnia 2024-05-10 18:45 na stadionie Stadio Benito Stirpe odbyło się spotkanie pomiędzy Frosinone i Inter zakończone wynikiem 0-5

Na Stadio Benito Stirpe w czwartkowy wieczór rozegrano emocjonujące spotkanie 36. kolejki Serie A, gdzie Frosinone zmierzyło się z Interem. Piłkarze z Mediolanu zdominowali mecz od pierwszych minut, kończąc rywalizację zdecydowanym zwycięstwem 5-0. Już do przerwy prowadzili jedną bramką, by w drugiej połowie rozstrzygnąć losy meczu, strzelając kolejne cztery gole. Spotkanie to było kluczowym elementem w kontekście walki Interu o czołowe pozycje w tabeli ligowej.

Mecz Serie A: Frosinone - Inter 0-5

Wczorajszy wieczór na Stadio Benito Stirpe w Frosinone był pełen emocji i niespodzianek. Gospodarze podejmowali ekipę Interu z nadzieją na pozytywny rezultat, ale goście okazali się zdecydowanie zbyt mocni dla drużyny z doliny rzeki Liri.

Spotkanie rozpoczęło się z determinacją obu zespołów, ale to Inter szybko objął kontrolę nad grą. Pierwszą bramkę dla gości zdobył D. Frattesi w 19. minucie, wykorzystując niezdecydowanie defensywy Frosinone. Wynik do przerwy pozostawał niezmieniony, mimo starań gospodarzy.

Po przerwie Inter kontynuował swoją ofensywną grę, co zaowocowało kolejnymi trafieniami. W 60. minucie M. Arnautović podwyższył prowadzenie dla gości po asyście D. Frattesiego. Potem nastąpiła lawina bramek - T. Buchanan trafił w 77. minucie po zagraniu S. Sensiego, L. Martínez dołożył czwartą bramkę dla Interu w 80. minucie, a wynik meczu pieczętował M. Thuram strzelając piąte gole dla gości w 84. minucie, po podaniu L. Martíneza.

Niestety, emocje nie ograniczyły się jedynie do goli. Sędzia Antonio Giua musiał interweniować i pokazać kilka żółtych kartek, jednak czerwone kartki nie były konieczne. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-5 dla Interu, pozostawiając kibiców Frosinone z rozczarowaniem.

Choć to był trudny wieczór dla drużyny gospodarzy, nadchodzące mecze przynoszą nadzieję na poprawę. Frosinone zmierzy się kolejno z Monza, Udinese i Lazio. Inter natomiast będzie kontynuował swoją drogę, spotykając się z Veroną, , .