Dnia 2023-05-13 16:00 miał miejsce mecz pomiędzy Spezia i AC Milan - 2-0

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Spezia a AC Milan wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2023-05-13 16:00 na obiekcie sportowym Stadio Alberto Picco rozegrał się emocjonujący mecz ligi Serie A kolejki 35 pomiędzy Spezia a AC Milan.

Gole strzelali: P. Wiśniewski 75' 1-0 S. Esposito 85' 2-0

Żółte kartki Spezia: Kelvin Amian 38'

Żółte kartki AC Milan: Brahim Díaz 52'

Czerwone kartki Spezia:

Czerwone kartki AC Milan:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniele Doveri, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Spezia stanie naprzeciw Lecce, następne spotkania z drużynami Torino i AS Roma a AC Milan zmierzy się z Inter. Następne mecze zagra z drużynami Sampdoria i Juventus.

Liczni fani piłki nożnej śledzą fascynujące poczynania, które mają miejsce w lidze Serie A. Składające się z utalentowanych obrońców/napastników zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze tacy jak Kelvin Amian Brahim Díaz wielokrotnie zaserwowały swoim wiernym miłośnikom mnóstwo wrażeń. Walki pomiędzy graczami z ligi okazują się bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to widowiska statyczne. Systematycznie natrafiamy na przechodzące do historii gole i asysty, ostre faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Serie A. Udział takich lubianych drużyn jak Spezia oraz AC Milan z ligi Serie A zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadio Alberto Picco.