Na obiekcie Stadio Alberto Picco odbyło się spotkanie Spezia vs Monza - 0-2

Spezia vs Monza, wynik 0-2.

Pierwsza połowa meczu między Spezia a Monza zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Dnia 2023-04-28 18:45 na obiekcie sportowym Stadio Alberto Picco odbył się interesujący mecz ligi Serie A kolejki 32 pomiędzy Spezia a Monza.

Gole strzelali: P. Ciurria 21' 0-1 A. Colpani Carlos Augusto 90' 0-2 José Machín

Żółte kartki Spezia: Emmanuel Gyasi 34'

Żółte kartki Monza: Samuele Birindelli 68' Stefano Sensi 90'

Czerwone kartki Spezia:

Czerwone kartki Monza:

Główny arbiter spotkania to Antonio Rapuano, Italy. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu Spezia zmierzy się już z Atalanta, następne spotkania z drużynami Cremonese oraz AC Milan a Monza zmierzy się z AS Roma. Następne mecze zagra z drużynami Torino oraz Napoli.

Mnóstwo kibiców z zaangażowaniem śledzi potyczki ligi Serie A. Utalentowane zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy jak Emmanuel Gyasi Samuele Birindelli raz za razem zapewniają kapitalnym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Cieszące oko walki między piłkarzami z ligi są zagorzałe, rzadko bywa, że potyczki męczą fana. Trafiamy na ostre sytuacje z faulem, przechodzące do historii asysty czy gole dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi Serie A oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Spezia oraz Monza oraz ich udział w Serie A gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadio Alberto Picco.