Spotkanie Spezia - Lazio zakończone wynikiem 0-3

W dniu 2023-04-14 18:45 na stadionie Stadio Alberto Picco odbył się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 30. Zmierzyły się ze sobą Spezia i Lazio.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Spezia a Lazio wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-3.

Gole strzelali: C. Immobile 36' 0-1 Felipe Anderson 52' 0-2 Marcos Antônio 89' 0-3

Żółte kartki Spezia: Emmanuel Gyasi 30' Ethan Ampadu 33' Ethan Ampadu 84'

Żółte kartki Lazio: Danilo Cataldi 71' Marcos Antônio 81' Alessio Romagnoli 83' Matteo Cancellieri 88'

Czerwone kartki Spezia: Ethan Ampadu 84'

Czerwone kartki Lazio:

Główny arbiter meczu to Massimiliano Irrati, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Spezia stawi czoła Sampdoria, następne spotkania z drużynami Monza i Atalanta. Kolejno natomiast Lazio podejmie Torino. Następne mecze zagra z drużynami Inter i Sassuolo.

Dzisiaj fani śledzą potyczki ligi Serie A. Interesujące futbolowe zespoły i zawodnicy jak Emmanuel Gyasi Danilo Cataldi raz za razem gwarantują wyśmienitym fanom wrażenia z najwyższej półki. Interesujące walki pomiędzy graczami są zagorzałe, niezwykle rzadko bywa, że mecze męczą. Zdarzają się bezwzględne faule, wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują smaczku całemu widowisku. To też warto oglądać mecze futbolowe ligi Serie A, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Udział takich popularnych drużyn jak Spezia oraz Lazio z ligi Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadio Alberto Picco.