Sassuolo - Spezia, wynik spotkania: 1-0

Sassuolo - Spezia zakończony wynikiem 1-0. Dnia 2023-03-17 17:30 na obiekcie sportowym MAPEI Stadium - Città del Tricolore rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 27. Zmierzyły się Sassuolo i Spezia.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Sassuolo oraz Spezia zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

 

Gole strzelali: D. Berardi 71' 1-0

Żółte kartki Sassuolo:

Żółte kartki Spezia: M'Bala Nzola 66' Kelvin Amian 70'

Czerwone kartki Sassuolo:

Czerwone kartki Spezia:

Główny arbiter meczu - Davide Ghersini, Italy. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Sassuolo stawi czoła Torino, następne spotkania z drużynami Verona i Juventus. Kolejno natomiast Spezia z Salernitana. Następne mecze zagra z drużynami Fiorentina i Lazio.

Wielu fanów śledzi pasjonujące starcia ligi Serie A. Mocne drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak M'Bala Nzola niejednokrotnie zaserwowały swoim stałym entuzjastom wiele przeżyć. Obserwujemy ostre sytuacje z faulem, idealne asysty czy gole zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się niezwykle nieustępliwe, nie często zdarza się ostatecznie, że są to mecze nudne. Zachęcamy każdego z fanów, aby oglądać mecze piłkarskie ligi Serie A, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Udział takich znanych drużyn jak Sassuolo oraz Spezia z ligi Serie A gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, MAPEI Stadium - Città del Tricolore.