Mecz Spezia - Napoli, wynik końcowy 0-3

Spezia - Napoli wynik 0-3.

Pierwsza połowa spotkania między Spezia i Napoli zakończyła się 0-3. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

W dniu 2022-05-22 10:30 na obiekcie sportowym Stadio Alberto Picco rozegrał się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 38 pomiędzy Spezia a Napoli.

Gole strzelali: M. Politano 4' 0-1 K. Koulibaly P. Zieliński 25' 0-2 D. Demme 36' 0-3 A. Petagna

Żółte kartki Spezia: Rey Manaj 45'

Żółte kartki Napoli: Matteo Politano 51' Faouzi Ghoulam 66'

Czerwone kartki Spezia:

Czerwone kartki Napoli:

Sędzią głównym tego spotkania był Matteo Marchetti, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Spezia zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami oraz a Napoli z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczna grupa kibiców śledzi ekscytujące potyczki w lidze Serie A. Mocne futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Rey Manaj Matteo Politano raz za razem zapewniają pierwszorzędnym miłośnikom futbolu emocje z najwyższej półki. Wspaniałe walki między graczami są zażarte, rzadko okazuje się ostatecznie, iż są to potyczki nie warte uwagi. Wielokrotnie natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, wspaniałe asysty czy gole, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Spezia i Napoli oraz ich udział w Serie A zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadio Alberto Picco.