Mecz między Spezia i Atalanta zakończony wynikiem 1-3 dnia 2022-05-08 10:30

W dniu 2022-05-08 10:30 na stadionie Stadio Alberto Picco odbył się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 36. Na przeciw siebie stanęły Spezia i Atalanta.

Po pierwszej połowie spotkania między Spezia a Atalanta wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

 

Gole strzelali: L. Muriel 16' 0-1 R. Malinovskyi D. Verde 30' 1-1 G. Maggiore B. Djimsiti 73' 1-2 M. Demiral M. Pašalić 87' 1-3 L. Muriel

Żółte kartki Spezia: Simone Bastoni 41' Giulio Maggiore 44'

Żółte kartki Atalanta: Ruslan Malinovskyi 53' Remo Freuler 57' Luis Muriel 62'

Czerwone kartki Spezia:

Czerwone kartki Atalanta:

Sędzią głównym tego spotkania był Fabio Maresca, Italy. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Spezia stanie naprzeciw Udinese, następne spotkania z drużynami Napoli i AC Milan natomiast Atalanta z Empoli. Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczni fani piłki nożnej śledzą starcia w lidze Serie A. Interesujące futbolowe drużyny z ligi i piłkarze jak Simone Bastoni Ruslan Malinovskyi bardzo często zapewniły wyborowym kibicom wiele wspaniałych wrażeń. Natrafiamy na bezwzględne sytuacje na faul, wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe, które dodają smaczku całemu widowisku. Wspaniałe potyczki między zawodnikami są zaciekłe, nie często okazuje się, iż są to spotkania statyczne. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać spotkania sportowe ligi Serie A i śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Spezia i Atalanta i ich udział w lidze Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadio Alberto Picco.