Spotkanie Spezia - Venezia zakończone wynikiem 1-0 na stadionie Stadio Alberto Picco

Spezia - Venezia, wynik 1-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Spezia i Venezia zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-04-02 13:00 na obiekcie sportowym Stadio Alberto Picco rozegrał się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 31. Zmierzyły się ze sobą Spezia i Venezia.

Gole strzelali: E. Gyasi 90' 1-0

Żółte kartki Spezia: Giulio Maggiore 79' Rey Manaj 85' Emmanuel Gyasi 90'

Żółte kartki Venezia: David Okereke 90'

Czerwone kartki Spezia:

Czerwone kartki Venezia:

Główny sędzia meczu to Daniele Doveri, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Spezia stawi czoła Empoli, następne spotkania z drużynami Inter i Torino a Venezia zmierzy się z Udinese. Następne mecze zagra z drużynami Fiorentina i Atalanta.

Wierni fani śledzą potyczki w lidze Serie A. Utalentowane drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak Giulio Maggiore David Okereke stale zapewniają pierwszorzędnym entuzjastom wiele niezapomnianych emocji. Trafiamy na przechodzące do historii gole i asysty, bezwzględne sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Potyczki pomiędzy graczami z ligi są bezkompromisowe, nie często zdarza się definitywnie, że są to zmagania mało interesujące. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać widowiska piłkarskie popularnej ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Spezia i Venezia w lidze Serie A gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadio Alberto Picco.