Dnia 2022-01-09 17:30 na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris miało miejsce spotkanie Genoa kontra Spezia zakończone wynikiem 0-1

W dniu 2022-01-09 17:30 na obiekcie sportowym Stadio Comunale Luigi Ferraris rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 21. Zmierzyły się Genoa oraz Spezia.

Po pierwszej połowie spotkania między Genoa i Spezia wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

 

Gole strzelali: S. Bastoni 14' 0-1 D. Verde

Żółte kartki Genoa: Caleb Ekuban 4' Mattia Destro 16' Johan Vásquez 54'

Żółte kartki Spezia: Rey Manaj 54' Giulio Maggiore 82' Kelvin Amian 90'

Czerwone kartki Genoa:

Czerwone kartki Spezia:

Główny arbiter spotkania - Marco Guida, Italy. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Genoa zmierzy się już z AC Milan, następne spotkania z drużynami Fiorentina oraz Udinese natomiast Spezia zmierzy się z AC Milan. Następne mecze zagra z drużynami Sampdoria oraz Salernitana.

Wielu kibiców z dużym zapałem śledzi starcia ligi Serie A. Uzdolnione zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak Caleb Ekuban Rey Manaj wielokrotnie zapewniły własnym stałym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy bezwzględne faule, wyśmienite gole i asysty, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Interesujące walki między zawodnikami bywają zażarte, niezwykle rzadko okazuje się definitywnie, że są to mecze drętwe. Zachęcamy, aby oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Serie A, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Udział takich legendarnych drużyn jak Genoa i Spezia z ligi Serie A zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadio Comunale Luigi Ferraris.