Dnia 2021-11-28 14:00 na obiekcie Stadio Alberto Picco odbyło się spotkanie pomiędzy Spezia i Bologna - wynik 0-1

Spezia kontra Bologna 0-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Spezia oraz Bologna zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2021-11-28 14:00 na stadionie Stadio Alberto Picco rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Spezia i Bologna.

Gole strzelali: M. Arnautović 83' 0-1

Żółte kartki Spezia: Arkadiusz Reca 38' Eddie Salcedo 70' M'Bala Nzola 82'

Żółte kartki Bologna: Marko Arnautović 88'

Czerwone kartki Spezia:

Czerwone kartki Bologna:

Główny arbiter spotkania - Luca Massimi, Italy. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Spezia zmierzy się już z Inter, następne spotkania z drużynami Sassuolo i AS Roma a Bologna z AS Roma. Następne mecze zagra z drużynami Fiorentina i Torino.

Dzisiaj wierni fani śledzą niezwykle interesujące starcia w lidze Serie A. Mocne futbolowe drużyny i piłkarze jak Arkadiusz Reca Marko Arnautović stale serwują wyśmienitym kibicom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Nieustannie zdarzają się wspaniałe asysty oraz bramki, bezwzględne sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem gwarantujące wyjątkowe wrażenia z meczu. Walki pomiędzy drużynami bywają bardzo zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się definitywnie, że są to spotkania mało interesujące. Zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich orazoglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Spezia oraz Bologna jak ich udział w Serie A zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadio Alberto Picco.