Spotkanie Spezia kontra Genoa, wynik końcowy 1-1

Spezia kontra Genoa 1-1. W dniu 2021-10-26 16:30 na obiekcie sportowym Stadio Alberto Picco odbył się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą Spezia i Genoa.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Spezia oraz Genoa wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: S. Sirigu 66' 1-0 D. Criscito 86' 1-1

Żółte kartki Spezia: Simone Bastoni 55' Ivan Provedel 84'

Żółte kartki Genoa: Davide Biraschi 60' Yayah Kallon 65' Felipe Caicedo 79' Andrea Masiello 89'

Czerwone kartki Spezia:

Czerwone kartki Genoa:

Sędzią głównym tego spotkania był Simone Sozza, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Spezia zmierzy się już z Torino, następne spotkania z drużynami Atalanta i Bologna natomiast Genoa z Empoli. Następne mecze zagra z drużynami AS Roma i Udinese.

Mnóstwo kibiców śledzi interesujące poczynania, które dotyczą ligi Serie A. Ciekawe piłkarskie drużyny i piłkarze jak Simone Bastoni Davide Biraschi częstokroć zagwarantowały wyśmienitym kibicom mnóstwo przeżyć. Nieustannie zdarzają się ostre faule, widowiskowe asysty czy sytuacje podbramkowe dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi są zaciekłe, rzadko bywa definitywnie, że zmagania męczą fana. To też warto oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Serie A, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Spezia oraz Genoa z ligi Serie A gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadio Alberto Picco.