Spotkanie Fiorentina vs Spezia, wynik końcowy 3-0

Fiorentina vs Spezia 3-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Fiorentina a Spezia wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2021-10-31 14:00 na stadionie Stadio Artemio Franchi odbył się mecz ligi Serie A kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Fiorentina oraz Spezia.

Gole strzelali: D. Vlahović 44' 1-0 D. Vlahović 62' 2-0 Odriozola D. Vlahović 74' 3-0 José Callejón

Żółte kartki Fiorentina: Lucas Martínez Quarta 36' Lorenzo Venuti 55' Dušan Vlahović 75' Youssef Maleh 82'

Żółte kartki Spezia: Salvador Ferrer 21' Emmanuel Gyasi 43' Ebrima Colley 57'

Czerwone kartki Fiorentina:

Czerwone kartki Spezia:

Główny arbiter spotkania - Antonio Giua, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Fiorentina zmierzy się już z Juventus, następne spotkania z drużynami AC Milan oraz Empoli. Kolejno natomiast Spezia z Torino. Następne mecze zagra z drużynami Atalanta oraz Bologna.

Liczni fani z dużym entuzjazmem śledzą potyczki ligi Serie A. Uzdolnione piłkarskie drużyny z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak Lucas Martínez Quarta Salvador Ferrer wielokrotnie serwują wyborowym entuzjastom futbolu wiele niesamowitych wrażeń. Często trafiamy na przechodzące do historii asysty i sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje z faulem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Niesamowite potyczki między zawodnikami ligowymi bywają zażarte, bardzo rzadko zdarza się, że są to zmagania mało interesujące. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych,przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich zespołów jak Fiorentina i Spezia w lidze Serie A gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadio Artemio Franchi.